Handleiding aanleveren berichten

Nieuwsbrief info sturen

Titel/onderwerp
Voor wie
Datum
Tijd
Plaats/ adres
Kosten
Annmelden/ datum deadline
Stukje over de inhoud.
Je kunt een foto meesturen.

Artikel voor op de website insturen

Publiek of alleen collega`s onder “ledengedeelte” bedoeld?
Titel/Onderwerp
Naam schrijver
De tekst
Je kunt een foto meesturen

Berichten: Je cursus plaatsen, jubileum school aankondigen, etc.

Van dit gedeelte kunnen alleen leden via  login in het menu Berichten hun korte bericht  plaatsen. Het wordt dan op de website zichtbaar voor iedereen. De admin keurt dat goed, eerder is het niet zichtbaar. Hoe vollediger je bent met je informatie des te makkelijker! In Berichten is een menu waarin je de info zet.

Titel/onderwerp
Voor wie
Datum
Tijd
Plaats/ adres
Kosten
Aanmelden met datum deadline
Kort stukje over de inhoud, bijvoorbeeld het thema. Verder kun je verwijzen naar je eigen website of naar je flyer. Heb je geen website waar die flyer al staat stuur hem dan naar ons dan plaatsen wij een link.
Je kunt een foto plaatsen